Tłumaczenia i korekta

Native English oferuje również usługi w zakresie:

Korekta tekstów naukowych

Jeśli jesteś pracownikiem uniwersytetu, który pisze i publikuje swoje artykuły po angielsku, możemy zapewnić, że twój tekst po korekcie będzie na poziomie wymaganym przez najlepsze wydawnictwa naukowe.

Tłumaczenia

Tłumaczenie tekstów z polskiego na angielski. Teksty mogą być różnego typu, np. naukowe, CV, listy oraz inne dokumenty związane z podaniami o pracę, opisami stanowisk itp. Główną zaletą tej usługi jest to, że teksty będą nie tylko przetłumaczone na poprawny i naturalnie brzmiący angielski lecz również automatycznie poddane korekcie, aby wykluczyć możliwość wystąpienie najmniejszego błędu. Cena za tłumaczenie zawiera korektę wykonaną przez native speaker’a.

Korekta i szlifowanie tekstów

Nauczyciele Native English są doświadczonymi korektorami, których kompetencje pozwalają sprawdzić prace o różnym poziomie skomplikowania, zapewnić ich poprawność gramatyczną, słownictwo odpowiednie dla każdego typu tekstu a przede wszystkim to, że tekst czyta się płynnie i nie odbiega on treścią od oryginału.

Korekta innych tekstów

Jeśli napisałeś podanie o pracę lub CV i chcesz żeby zostało szczegółowo sprawdzone i poprawione pod względem formy oraz słownictwa i gramatyki , nauczyciele z Native English zrobią to szybko i skutecznie.

Opłata za powyższe usługi obliczana jest indywidualnie i zależy od jakość oryginalnego tekstu, ilość znaków oraz trudności (czasu potrzebnego na jego wykonanie).