O Native English

Native English jest małą i przyjazną szkołą języka angielskiego wkładającą dużo wysiłku w indywidualne podejście do uczniów. Powstała w 2002 roku, jako jedyna w Poznaniu zatrudniająca tylko wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli posiadających międzynarodowe kwalifikacje, tj. prestiżowe CELTA i DELTA Uniwersytetu Cambridge. Nasi nauczyciele to w większości native speakerzy, co sprawia, że Native English jest jedyną w swoim rodzaju szkołą językową w tym mieście.

Ideą szkoły jest  nauka języka angielskiego poprzez  kontakt z żywym i naturalnym językiem, takim, jakim posługują się native speakerzy. Lekcje są prowadzone tylko w języku angielskim. Na każdym poziomie od elementarnego po proficiency są grupy prowadzone przez native speakera z kraju anglojęzycznego.

Nauczyciele Native English starają się przygotowywać ciekawe, zrozumiałe i zabawne lekcje.

Nasi uczniowie mają kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć ale również poza szkołą na organizowanych przez nas imprezach integracyjnych oraz poprzez nasz blog.

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania oraz specjalizujemy się w przygotowaniu do egzaminów Cambridge, co roku osiągając bardzo dobre wyniki.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszych kursów językowych.  Prowadzimy zajęcia w grupach, lekcje indywidualne oraz intensywne kursy wakacyjne.