Aktualności

Aktualności

Nowy rok szkolny w Native English

Witamy w kolejnym roku szkolnym!!!

Zapisy już rozpoczęliśmy i wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Jak co roku utworzyliśmy grupy na różnych poziomach zaawansowania od poziomu A2 do C2, są grupy ogólne oraz grupy, w których można się przygotowywać do egzaminów Cambridge – First (B2), Advanced (C1) i Proficiency (C2). Zajęcia jak zawsze prowadzą nasi wspaniali i zabawni nauczyciele, którzy zajmują się nauczaniem od wielu, wielu lat.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły, aby dowiedzieć się o nas czegoś więcej, o tym jakie mamy metody nauczania, można będzie napisać test , sprawdzić plan , wybrać grupę no i porozmawiać z nami.

Biuro w okresie rekrutacji czynne jest od pn. do czw. od 11.00 do 18.00, a w piątek do 14.00.

Semestr rozpoczynamy 8-go października.  Zapraszamy!!!

31 sierpień 2018

NATIVE ENGLISH jest małą i przyjazną szkołą języka angielskiego.

Uczymy poprzez  kontakt  z żywym i naturalnym językiem, takim, jakim posługują się native speakerzy.

Native English jest małą przyjazną szkołą języka angielskiego wkładającą dużo wysiłku w indywidualne podejście do uczniów. Powstała w 2002 roku, jako jedyna w Poznaniu zatrudniająca tylko wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli posiadających międzynarodowe kwalifikacje, tj. prestiżowe CELTA i DELTA Uniwersytetu Cambridge.   
Ideą szkoły jest  nauka języka angielskiego poprzez  kontakt z żywym i naturalnym językiem, takim, jakim posługują się native speakerzy. Lekcje są prowadzone tylko w języku angielskim. Na każdym poziomie od elementarnego po proficiency są grupy prowadzone przez native speakera z kraju anglojęzycznego. Nauczyciele Native English starają się przygotowywać ciekawe, zrozumiałe i zabawne lekcje.

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania oraz specjalizujemy się w przygotowaniu do egzaminów Cambridge, co roku osiągając bardzo dobre wyniki.

Nasi nauczyciele są również doświadczeni egzaminatorami ustnych egzaminów Cambridge (KET, PET, FCE, CAE, CPE & BEC).

Nasi uczniowie mają kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć ale również poza szkołą na organizowanych przez nas imprezach integracyjnych oraz poprzez nasz blog.

Blog

Phonemic symbols

So do you know your phonemic symbols?

The English sound /ð/ often results in students spraying the desk , but in which word does it appear?
this
thing
shoot

Here’s a quiz for you from this site:

https://www.englishclub.com/esl-quizzes/pronunciation/phonemic-symbols.htm

You might find this useful , too:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/JwTDPu2TE6k” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Obviously, the best way to improve pronunciation is to use your teacher as a model and to ask them to correct you!

6 październik 2017